A a
 • Szkoła w wiosennej odsłonie ... w obiektywie Karoliny i Przemka

  Szkoła w wiosennej odsłonie ... w obiektywie Karoliny i Przemka

 • Certyfikat - Zadowolony konsument

  Certyfikat - Zadowolony konsument

 • Kolejne ważne wyróżnienie dla naszej szkoły

  Kolejne ważne wyróżnienie dla naszej szkoły

 • VII MIĘDZYNARODOWY KONKURS ARTYSTYCZNY im. Włodzimierza Pietrzaka

  VII MIĘDZYNARODOWY KONKURS ARTYSTYCZNY im. Włodzimierza Pietrzaka

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Wolontariat

Egzaminy

Projekty

Współpraca

 • JS Strzelec
 • WKU ŻAGAŃ
 • WSZ W GŁOGOWIE
 • PWSZ
 • MWSL
 • WSL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

chwili uwagi. Każdego roku w naszej szkole organizowana jest akcja Znicz. Polega ona na uprzątnięciu zaniedbanych grobów przez osoby skore do pomocy. Tak też stało się dzisiaj. Już od szóstej lekcji czynnie sprzątaliśmy na nowosolskim cmentarzu. Grabiliśmy, zbieraliśmy liście i wypatrywaliśmy kolejnych miejsc, które potrzebują

 Przykro nam widzieć groby, o których nikt nie pamięta. Groby, który popadły w zapomnienie już kilka lat temu. Akcja ta, to naprawdę szlachetne przedsięwzięcie. Ważnym elementem w nim jest też zapalenie symbolicznego światełka, którego oczywiście nie zabrakło. Miejmy nadzieję, że z roku na rok będzie co raz więcej ludzi, którzy bezinteresownie poświęcą swój czas. W ten czas zadumy ważne jest, aby pamiętać też o bliskich, którzy są wciąż z nami i doceniać ich obecność. Karolina Gleń

FILMY


Dane adresowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 "Spożywczak"

ul. Wojska Polskiego 106
67-100 Nowa Sól

województwo lubuskie
NIP 925-14-51-644
REGON 000186507

Dojazd