A a
 • Szkoła w wiosennej odsłonie ... w obiektywie Karoliny i Przemka

  Szkoła w wiosennej odsłonie ... w obiektywie Karoliny i Przemka

 • Certyfikat - Zadowolony konsument

  Certyfikat - Zadowolony konsument

 • Kolejne ważne wyróżnienie dla naszej szkoły

  Kolejne ważne wyróżnienie dla naszej szkoły

 • VII MIĘDZYNARODOWY KONKURS ARTYSTYCZNY im. Włodzimierza Pietrzaka

  VII MIĘDZYNARODOWY KONKURS ARTYSTYCZNY im. Włodzimierza Pietrzaka

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Wolontariat

Egzaminy

Projekty

Współpraca

 • JS Strzelec
 • WKU ŻAGAŃ
 • WSZ W GŁOGOWIE
 • PWSZ
 • MWSL
 • WSL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Przedstawiciele naszej szkoły wraz z opiekunem i p.pedagog mieli okazję w ostatnim czasie uczestniczyć w Akademii upamiętniającej 160. rocznicę śmierci Adama Mickiewicza. Uroczystość przygotował Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych  nr 3 „Odlewniak".

 

Uczniowie tejże szkoły pod opieką nauczycielki języka polskiego, Pani Anny Bodak, zaaranżowali przedstawienie ukazujące życie Mickiewicza z perspektywy współczesnego, młodego odbiorcy jego twórczości.. W akademii wzięło również udział, przebrane w bogate stroje,  grono pedagogiczne „Odlewniaka”. Pod koniec uroczystości gospodarze zatańczyli poloneza, co podkreśliło wyjątkowy charakter akademii. Spotkanie zwieńczone zostało wyszukanym poczęstunkiem przygotowanym przez uczniów Ochotniczego Hufca Pracy w Nowej Soli.

 

 

 

 

FILMY


Dane adresowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 "Spożywczak"

ul. Wojska Polskiego 106
67-100 Nowa Sól

województwo lubuskie
NIP 925-14-51-644
REGON 000186507

Dojazd