A a
 • Szkoła w wiosennej odsłonie ... w obiektywie Karoliny i Przemka

  Szkoła w wiosennej odsłonie ... w obiektywie Karoliny i Przemka

 • Certyfikat - Zadowolony konsument

  Certyfikat - Zadowolony konsument

 • Kolejne ważne wyróżnienie dla naszej szkoły

  Kolejne ważne wyróżnienie dla naszej szkoły

 • VII MIĘDZYNARODOWY KONKURS ARTYSTYCZNY im. Włodzimierza Pietrzaka

  VII MIĘDZYNARODOWY KONKURS ARTYSTYCZNY im. Włodzimierza Pietrzaka

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Wolontariat

Egzaminy

Projekty

Współpraca

 • JS Strzelec
 • WKU ŻAGAŃ
 • WSZ W GŁOGOWIE
 • PWSZ
 • MWSL
 • WSL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

W dniu 12.05.2017 uczennice z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Jana Pawła II w Nowej Soli JAKO PIERWSZE W HISTORII firmy odwiedziły MODEL OPAKOWANIA Sp. z o.o. w Nowej Soli.

Bardzo miło ugościli Nas i dokładnie pokazali czym się zajmują pracownicy w firmie. Jak "wędruje" zamówienie, począwszy od Handlowca, do Działu Sprzedaży przez  Dział Konstrukcji, Grafika we współpracy z Działem Planowania do działu Produkcji. A gdy produkt się produkuje to dział Dział Logistyki/ Spedycji już zamawia transport, aby towar trafił do KLIENTA zgodnie z jego zamówieniem :-) Zadowolony klient to sukces firmy.

Dzień Nam minął bardzo szybko i pouczająco.  

    Oto wypowiedzi uczennic:

    1. Z dzisiejszego zwiedzania firmy MODEL OPAKOWANIA najbardziej podobała mi się hala produkcyjna, na której mogłyśmy obserwować jak arkusze tektury przechodzą przez różne maszyny zaczynając od układania i pakowania, a kończąc na wycinaniu opakowań gotowych do złożenia. Ciekawa jest również praca logistyka, którą również miałyśmy okazję zobaczyć. Zaskoczyła mnie natomiast miła atmosfera panująca w całej firmie. Myślę, że łatwiej jest zrozumieć pracę logistyka jeśli miało się okazję zobaczyć ją na żywo.

    Zuzanna Łupacz z  klasy I Techniku Logistyki

 

    2.  Wizyta w firmie Model była dla mnie ciekawym doświadczeniem. Dowiedziałam się dużo o produkcji opakowań i pracy logistyka. Na pewno będę teraz inaczej patrzeć na wszystkie opakowania widziane w różnych sklepach. Nie sądziłam, że proces ich produkcji jest tak długi i zaangażowanych jest w niego tyle ludzi. Poznałam różne programy komputerowe, które bardzo pomagają w pracy logistyka. Atmosfera w samej firmie była naprawdę przyjemna i bardzo chciałabym pracować kiedyś wśród takich ludzi.

    Patrycja Koprowska, maturzystka 

FILMY


Dane adresowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 "Spożywczak"

ul. Wojska Polskiego 106
67-100 Nowa Sól

województwo lubuskie
NIP 925-14-51-644
REGON 000186507

Dojazd