A a

Ósmoklasisto!

Prezentujemy ofertę edukacyjną Spożywczaka  na rok szkolny 2021/2022. Wzbogaciliśmy ją o nowe, atrakcyjne kierunki kształcenia.

GASTRONOMIA, TURYSTYKA, HOTELARSTWO I  LOGISTYKA – to profile,w których od lat kształcimy zawodowców.

GRAFIKA I POLIGRAFIA CYFROWA oraz FOTOGRAFIA I MULTIMEDIA – to nasze propozycje wynikające z dynamicznego rozwoju nowych technologii i zmian na rynku pracy. Wybór tych specjalności jest gwarancją rozwoju i różnorodnych możliwości zatrudnienia.

POSTAW NA KSZTAŁCENIE BRANŻOWE - zdobędziesz kompetencje zawodowe, które przygotowują do wejścia na rynek pracy i pozwalają na szybkie usamodzielnienie się!

Wybór TECHNIKUM - to nie tylko szansa na zawód, ale także na maturę - drzwi uczelni technicznych i zawodowych staną przed Tobą otworem!

WSPÓŁPRACUJEMY z firmami i instytucjami w całej Polsce w celu podnoszenia jakości kształcenia oraz umożliwienia naszym uczniom nabywania dodatkowych umiejętności. Organizujemy praktyki zawodowe w Polsce i za granicą, bierzemy udział w programach stypendialnych dla uczniów uzdolnionych.

STAWIAMY NA NOWOCZESNOŚĆ I WIELOKIERUNKOWY ROZWÓJ!

Posiadamy pracownie z kompleksowym wyposażeniem do  każdego zawodu,  odpowiadające najwyższym standardom kształcenia oraz wymogom stawianym przez rynek pracy. Zapewniamy świetną atmosferę do pracy, nauki i realizacji pasji!

Dołącz do nas!

..:: SZCZEGÓŁOWY OPIS KIERUNKÓW ::..

 

 

FILMY


Dane adresowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 "Spożywczak"

ul. Wojska Polskiego 106
67-100 Nowa Sól

województwo lubuskie
NIP 925-14-51-644
REGON 000186507

Dojazd