A a

W dniach 11-13 grudnia 2015 w naszej szkole odbyło się szkolenie Jednostki Strzeleckiej JS 4053 Zielona Góra.

 

ematyką zajęć było planowanie. Zajęcia prowadzone były przez byłych operatorów jednostki specjalnej GROM!!!! Uczestnicy, w tym uczniowie naszej szkoły, na początku wysłuchali kilkugodzinnego wykładu na temat planowania operacji w taktyce czarnej po czym przystąpiono do zajęcia praktycznego. Zostało nakreślone tło działań i oraz postawiony zadanie do zrealizowania. Planowanie i przygotowania trwały nieprzerwanie do niedzielnego poranka. Około godzin południowych przeprowadzono szturm budynku zgodnie z przygotowanym planem. Na zakończenie odbyło się podsumowanie przeprowadzonych zajęć.

FILMY


Dane adresowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 "Spożywczak"

ul. Wojska Polskiego 106
67-100 Nowa Sól

województwo lubuskie
NIP 925-14-51-644
REGON 000186507

Dojazd