A a
 • Szkoła w wiosennej odsłonie ... w obiektywie Karoliny i Przemka

  Szkoła w wiosennej odsłonie ... w obiektywie Karoliny i Przemka

 • Certyfikat - Zadowolony konsument

  Certyfikat - Zadowolony konsument

 • Kolejne ważne wyróżnienie dla naszej szkoły

  Kolejne ważne wyróżnienie dla naszej szkoły

 • VII MIĘDZYNARODOWY KONKURS ARTYSTYCZNY im. Włodzimierza Pietrzaka

  VII MIĘDZYNARODOWY KONKURS ARTYSTYCZNY im. Włodzimierza Pietrzaka

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Wolontariat

Egzaminy

Projekty

Współpraca

 • Bezpieczna Młodość
 • JS Strzelec
 • WKU ŻAGAŃ
 • WSZ W GŁOGOWIE
 • PWSZ
 • MWSL
 • WSL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Okres Świąt Bożego Narodzenia, jak co roku obudził w nas powinność czynienia większego dobra.

 Kolejny raz przygotowaliśmy paczki świąteczne dla naszych kolegów szkolnych. Każda klasa zadeklarowała wyposażyć paczkę w konkretny produkt spożywczy, i wielu uczniów to uczyniło. Jednak najhojniej na ten apel odpowiedzieli uczniowie z klasy II TL, za co bardzo dziękujemy młodzieży i wychowawcy. Tym razem dodatkowo zbieraliśmy zabawki i słodycze dla dzieci, do których Święty Mikołaj nie zawita. I na tą akcję również młodzież odpowiedziała pięknie. Szczególne podziękowania składamy dzieciom i pani pedagog Renacie Bielicz z Zespołu Szkół Katolickich w Nowej Soli, którzy rewelacyjnie - jeśli chodzi o tempo i ilość zebranych darów - przyłączyli się do akcji.
Wszystkim darczyńcom składamy wielkie podziękowania.

 

FILMY


Dane adresowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 "Spożywczak"

ul. Wojska Polskiego 106
67-100 Nowa Sól

województwo lubuskie
NIP 925-14-51-644
REGON 000186507

Dojazd