A a
 • Szkoła w wiosennej odsłonie ... w obiektywie Karoliny i Przemka

  Szkoła w wiosennej odsłonie ... w obiektywie Karoliny i Przemka

 • Certyfikat - Zadowolony konsument

  Certyfikat - Zadowolony konsument

 • Kolejne ważne wyróżnienie dla naszej szkoły

  Kolejne ważne wyróżnienie dla naszej szkoły

 • VII MIĘDZYNARODOWY KONKURS ARTYSTYCZNY im. Włodzimierza Pietrzaka

  VII MIĘDZYNARODOWY KONKURS ARTYSTYCZNY im. Włodzimierza Pietrzaka

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Wolontariat

Egzaminy

Projekty

Współpraca

 • JS Strzelec
 • WKU ŻAGAŃ
 • WSZ W GŁOGOWIE
 • PWSZ
 • MWSL
 • WSL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Druga część sezonu biegów przełajowych rozpoczęła się dla naszej szkoły nadspodziewanie dobrze. Trzy uczennice zakwalifikowały się do Finału Wojewódzkiego Indywidualnych Biegów Przełajowych. Jedna z nich zajęła 3 miejsce w powiecie .

 

Była to Oliwia Kotlarska, która 23 października w finale wojewódzkim w Lipkach Wielkich  zajęła 10 miejsce!!!  Była najlepsza z nowosolanek. Jej koleżanki ( Marta Hołowko i Oliwia Skobalska) również mogą uznać występ w tym finale za bardzo udany ponieważ poprawiły swoje rekordy życiowe i w porównaniu z ub. rokiem poprawiły swoje miejsca w całej stawce 60 zawodniczek. Liczę na to, że biegi przełajowe staną się „znakiem firmowym” naszej szkoły ponieważ dziewczyny uczą się w pierwszej i drugiej klasie technikum, więc wszystko przed nimi. Gratuluję i mam nadzieję, że nic nie przeszkodzi Oliwii wystartować na wiosnę przyszłego roku
w Mistrzostwach Polski w Żaganiu!!!

M Pałka

 

FILMY


Dane adresowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 "Spożywczak"

ul. Wojska Polskiego 106
67-100 Nowa Sól

województwo lubuskie
NIP 925-14-51-644
REGON 000186507

Dojazd