A a
 • Szkoła w wiosennej odsłonie ... w obiektywie Karoliny i Przemka

  Szkoła w wiosennej odsłonie ... w obiektywie Karoliny i Przemka

 • Certyfikat - Zadowolony konsument

  Certyfikat - Zadowolony konsument

 • Kolejne ważne wyróżnienie dla naszej szkoły

  Kolejne ważne wyróżnienie dla naszej szkoły

 • VII MIĘDZYNARODOWY KONKURS ARTYSTYCZNY im. Włodzimierza Pietrzaka

  VII MIĘDZYNARODOWY KONKURS ARTYSTYCZNY im. Włodzimierza Pietrzaka

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Wolontariat

Egzaminy

Projekty

Współpraca

 • JS Strzelec
 • WKU ŻAGAŃ
 • WSZ W GŁOGOWIE
 • PWSZ
 • MWSL
 • WSL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

          22.10.2015 młodzież klas III wzięła udział w prelekcji poświęconej profilaktyce zdrowia. W ramach programu: Europejski kodeks walki z rakiem dziewczęta dowiedziały się, że większość nowotworów piersi wykrywana jest samodzielnie przez kobiety. Dlatego też powinny zacząć samodzielnie badać piersi już od dziś. Takie badanie powinno stać się ich nawykiem, o czym przypominać im będą otrzymane zawieszki, na których umieszczona jest dokładna instrukcja - jak się badać.


Chłopcy usłyszeli, że problem raka piersi dotyczy coraz częściej również mężczyzn. Prowadząca spotkanie pani Magdalena Karpińska - pracownik sekcji promocji zdrowia PSSE w nowej soli - podkreślała również znaczenie mężczyzn w nakłanianiu kobiet do wykonywania systematycznych obserwacji jak i badań profilaktycznych, które to uchronią niejedną rodzinę. Przedstawiona prezentacja multimedialna obrazująca przerażające skutki zaniedbań w profilaktyce i leczeniu nowotworów z pewnością skłoni młodzież do dbania o swoje zdrowie.

 

 

FILMY


Dane adresowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 "Spożywczak"

ul. Wojska Polskiego 106
67-100 Nowa Sól

województwo lubuskie
NIP 925-14-51-644
REGON 000186507

Dojazd