W tym roku Dzień Nauczyciela w naszej szkole obchodzony był bardzo uroczyście. Byliśmy gospodarzem powiatowej uroczystości, na którą zostali zaproszeni znamienici goście. Swoją obecnością zaszczyciły nas władze samorządowe, dyrektorzy wszystkich nowosolskich szkół ponadgimnazjalnych i nagrodzeni, za wyróżniającą pracę dydaktyczno-wychowawczą z tej okazji, nauczyciele.

Za sprawą obchodzonej w tym roku 250. rocznicy teatru publicznego w Polsce,  nasi uczniowie zabrali nas w daleką, ale jakże cudowną, pełną uniesień podróż. W podróż do czasów, gdy o kształcie świata decydowali wszechwładni bogowie, filozofowie i dramaturdzy. Wszyscy uczniowie, zarówno ci zaangażowani w część artystyczną, jaki i w obsługę gości, spisali się znakomicie. Przysłowiową wisienką na torcie był przepyszny tort upieczony przez naszą Panią pedagog. Mamy nadzieję, że dzień ten niewątpliwie pozostanie w pamięci wszystkich uczestników uroczystości.