DORADCA ZAWODOWY

WTOREK 8.00- 9.30

ŚRODA 9.00-11.30

CZWARTEK 10.00-12.15

WTOREK 14.15-16.00 DYŻUR W SZKOLE KONSULTACJE DLA RODZICÓW I UCZNIÓW, SPOTKANIA OSOBISTE JEŻELI ISTNIEJE TAKA POTRZEBA PO WCZEŚNIEJSZYM UMÓWIENIU (Z ZCHOWANIEM WSZELKICH NORM BEZPIECZEŃSTWA).

Formy kontaktu z młodzieżą i rodzicami poprzez telefon 603094142, messengera, librusa i teamesa.

Doradca Zawodowy – Zenon Szpigun

PEDAGOG

Wtorek       8.00 - 14.00
Środa        8.00 - 12.30
Czwartek     8.00 - 11.45
Piątek       8.00 - 12.00

W godzinach pracy pedagoga szkolnego oraz w godzinach 16.00 - 17.00 pełnię dyżur telefoniczny pod numerem telefonu: 609 871 704.
W czasie dyżuru odbywać się będą konsultacje, porady i zajęcia terapeutyczne wynikające z aktualnych potrzeb uczniów, rodziców i nauczycieli. Jeśli zaistnieje potrzeba spotkania indywidualnego, odbędzie się ono, po wcześniejszym ustaleniu terminu, w gabinecie pedagoga szkolnego.

Będę się kontaktować telefonicznie, drogą internetową lub osobiście z zachowaniem procedur obowiązujących w pandemii.
Treści działań wynikających z zadań pedagoga będę realizować w formie porad, zajęć online, przesyłania materiałów do samodzielnej pracy, przesyłania linków do ciekawych i wspierających stron internetowych.

BIBLIOTEKARZ

Poniedziałek - piątek: 9.00-15.00

W ramach prowadzonych działań, między innymi udzielana jest pomoc w zakresie dostępu do informacji, książek, lektur szkolnych, edukacyjnych zasobów internetowych lub innych materiałów dydaktycznych. Formy kontaktu: moduł wiadomości w dzienniku elektronicznym LIBRUS Synergia - e-biblio oraz poczta elektroniczna.