Dzięki Kamilowi cały czas leciała dobra muzyka, a dzięki Karolinie dzisiejsza impreza jest udokumentowana na kilkunastu zdjęciach. Moim zdaniem zabawa walentynkowa odbyła się w miłej atmosferze i myślę, że podobaDzisiaj (15.02) w naszej szkole odbył się turniej walentynkowy. „Na imprezie najbardziej podobały mi się konkurencje, które dla nas przygotował samorząd uczniowski, a spośród wszystkich kategorii - najbardziej karaoke, kiedy to każda z klas musiała zaprezentować swój talent muzyczny. Dzięki Kamilowi cały czas leciała dobra muzyka, a dzięki Karolinie dzisiejsza impreza jest udokumentowana na kilkunastu zdjęciach. Moim zdaniem zabawa walentynkowa odbyła się w miłej atmosferze i myślę, że podobała się wszystkim uczestnikom” - relacjonuje korespondent KD Sebastian Smołaga. Poniedziałek był pełen odcieni czerwieni i różu w klasach, na holu i ubraniach uczniów - co było jednym z wielu kryteriów przyznawania punktów dla zespołów. Poza karaoke uczestnicy mieli przyjemność obejrzeć skecz kabaretowy o rolniku, tańczyli z balonami w rytm znanych wszystkim przebojów. Drużyny o tej samej ilości zebranych punktów zrobiły kartki walentynkowe, które jak i każdą kategorię, oceniało jury. Ostatecznie zwycięzką klasą okazała się IITL. W nagrodę otrzymali pyszny tort, dyplom i niepytajkę z wybranego dnia. Klasy świetnie się bawiły, a śmiechu było co niemiara! Przebieg dzisiejszego wydarzenia można zobaczyć na załączonych zdjęciach. Zapraszamy do oglądania!ła się wszystkim uczestnikom” - relacjonuje korespondent KD Sebastian Smołaga. Poniedziałek był pełen odcieni czerwieni i różu w klasach, na holu i ubraniach uczniów - co było jednym z wielu kryteriów przyznawania punktów dla zespołów. Poza karaoke uczestnicy mieli przyjemność obejrzeć skecz kabaretowy o rolniku, tańczyli z balonami w rytm znanych wszystkim przebojów. Drużyny o tej samej ilości zebranych punktów zrobiły kartki walentynkowe, które jak i każdą kategorię, oceniało jury. Ostatecznie zwycięzką klasą okazała się IITL. W nagrodę otrzymali pyszny tort, dyplom i niepytajkę z wybranego dnia. Klasy świetnie się bawiły, a śmiechu było co niemiara! Przebieg dzisiejszego wydarzenia można zobaczyć na załączonych zdjęciach. Zapraszamy do oglądania!