A a
 • Szkoła w wiosennej odsłonie ... w obiektywie Karoliny i Przemka

  Szkoła w wiosennej odsłonie ... w obiektywie Karoliny i Przemka

 • Certyfikat - Zadowolony konsument

  Certyfikat - Zadowolony konsument

 • Kolejne ważne wyróżnienie dla naszej szkoły

  Kolejne ważne wyróżnienie dla naszej szkoły

 • VII MIĘDZYNARODOWY KONKURS ARTYSTYCZNY im. Włodzimierza Pietrzaka

  VII MIĘDZYNARODOWY KONKURS ARTYSTYCZNY im. Włodzimierza Pietrzaka

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Wolontariat

Egzaminy

Projekty

Współpraca

 • Bezpieczna Młodość
 • JS Strzelec
 • WKU ŻAGAŃ
 • WSZ W GŁOGOWIE
 • PWSZ
 • MWSL
 • WSL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Dzisiaj (15.02) w naszej szkole odbył się turniej walentynkowy. „Na imprezie najbardziej podobały mi się konkurencje, które dla nas przygotował samorząd uczniowski, a spośród wszystkich kategorii - najbardziej karaoke, kiedy to każda z klas musiała zaprezentować swój talent muzyczny.

Dzięki Kamilowi cały czas leciała dobra muzyka, a dzięki Karolinie dzisiejsza impreza jest udokumentowana na kilkunastu zdjęciach. Moim zdaniem zabawa walentynkowa odbyła się w miłej atmosferze i myślę, że podobaDzisiaj (15.02) w naszej szkole odbył się turniej walentynkowy. „Na imprezie najbardziej podobały mi się konkurencje, które dla nas przygotował samorząd uczniowski, a spośród wszystkich kategorii - najbardziej karaoke, kiedy to każda z klas musiała zaprezentować swój talent muzyczny. Dzięki Kamilowi cały czas leciała dobra muzyka, a dzięki Karolinie dzisiejsza impreza jest udokumentowana na kilkunastu zdjęciach. Moim zdaniem zabawa walentynkowa odbyła się w miłej atmosferze i myślę, że podobała się wszystkim uczestnikom” - relacjonuje korespondent KD Sebastian Smołaga. Poniedziałek był pełen odcieni czerwieni i różu w klasach, na holu i ubraniach uczniów - co było jednym z wielu kryteriów przyznawania punktów dla zespołów. Poza karaoke uczestnicy mieli przyjemność obejrzeć skecz kabaretowy o rolniku, tańczyli z balonami w rytm znanych wszystkim przebojów. Drużyny o tej samej ilości zebranych punktów zrobiły kartki walentynkowe, które jak i każdą kategorię, oceniało jury. Ostatecznie zwycięzką klasą okazała się IITL. W nagrodę otrzymali pyszny tort, dyplom i niepytajkę z wybranego dnia. Klasy świetnie się bawiły, a śmiechu było co niemiara! Przebieg dzisiejszego wydarzenia można zobaczyć na załączonych zdjęciach. Zapraszamy do oglądania!ła się wszystkim uczestnikom” - relacjonuje korespondent KD Sebastian Smołaga. Poniedziałek był pełen odcieni czerwieni i różu w klasach, na holu i ubraniach uczniów - co było jednym z wielu kryteriów przyznawania punktów dla zespołów. Poza karaoke uczestnicy mieli przyjemność obejrzeć skecz kabaretowy o rolniku, tańczyli z balonami w rytm znanych wszystkim przebojów. Drużyny o tej samej ilości zebranych punktów zrobiły kartki walentynkowe, które jak i każdą kategorię, oceniało jury. Ostatecznie zwycięzką klasą okazała się IITL. W nagrodę otrzymali pyszny tort, dyplom i niepytajkę z wybranego dnia. Klasy świetnie się bawiły, a śmiechu było co niemiara! Przebieg dzisiejszego wydarzenia można zobaczyć na załączonych zdjęciach. Zapraszamy do oglądania!

FILMY


Dane adresowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 "Spożywczak"

ul. Wojska Polskiego 106
67-100 Nowa Sól

województwo lubuskie
NIP 925-14-51-644
REGON 000186507

Dojazd