A a
 • Szkoła w wiosennej odsłonie ... w obiektywie Karoliny i Przemka

  Szkoła w wiosennej odsłonie ... w obiektywie Karoliny i Przemka

 • Certyfikat - Zadowolony konsument

  Certyfikat - Zadowolony konsument

 • Kolejne ważne wyróżnienie dla naszej szkoły

  Kolejne ważne wyróżnienie dla naszej szkoły

 • VII MIĘDZYNARODOWY KONKURS ARTYSTYCZNY im. Włodzimierza Pietrzaka

  VII MIĘDZYNARODOWY KONKURS ARTYSTYCZNY im. Włodzimierza Pietrzaka

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Wolontariat

Egzaminy

Projekty

Współpraca

 • JS Strzelec
 • WKU ŻAGAŃ
 • WSZ W GŁOGOWIE
 • PWSZ
 • MWSL
 • WSL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

 Starosta Nowosolski zaprasza młodzież szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu do udziału w konkursie pt. „Nowe logo Powiatu Nowosolskiego w klimacie świątecznym”. Na autorów trzech najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody - tablety.

 

 Zbliżające się święta są dobrą okazją do promocji nowego logo wśród mieszkańców. Jednym z takich działań jest konkurs, w którym młodzież z naszych szkół ponadgimnazjalnych da upust wyobraźni i zaprojektuje świąteczną wersję logotypu. Prace konkursowe należy nadsyłać pocztą na adres Starostwo Powiatowe, ul. Moniuszki 3 B, Nowa Sól, lub złożyć w Biurze Obsługi Interesanta w siedzibie starostwa do 8 grudnia do godz. 12.00. Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są również na stronie www.powiat-nowosolski.pl.

 

DOKUMENTY DO POBRANIA

 

Pozdrawiam
Małgorzata Grotowska

FILMY


Dane adresowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 "Spożywczak"

ul. Wojska Polskiego 106
67-100 Nowa Sól

województwo lubuskie
NIP 925-14-51-644
REGON 000186507

Dojazd