A a
 • Szkoła w wiosennej odsłonie ... w obiektywie Karoliny i Przemka

  Szkoła w wiosennej odsłonie ... w obiektywie Karoliny i Przemka

 • Certyfikat - Zadowolony konsument

  Certyfikat - Zadowolony konsument

 • Kolejne ważne wyróżnienie dla naszej szkoły

  Kolejne ważne wyróżnienie dla naszej szkoły

 • VII MIĘDZYNARODOWY KONKURS ARTYSTYCZNY im. Włodzimierza Pietrzaka

  VII MIĘDZYNARODOWY KONKURS ARTYSTYCZNY im. Włodzimierza Pietrzaka

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Wolontariat

Egzaminy

Projekty

Współpraca

 • JS Strzelec
 • WKU ŻAGAŃ
 • WSZ W GŁOGOWIE
 • PWSZ
 • MWSL
 • WSL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6


Odmłodzony skład zespołu piłki ręcznej ze „Spożywczaka” zaskoczył wszystkich postawą, energią i zapałem do gry. Nasze dziewczyny zdobyły Mistrzostwo Powiatu pokonując bezapelacyjnie wszystkie drużyny ze szkół ponadgimnazjalnych.  Walczyły bez kompleksów widząc przed sobą wyłącznie cel – MISTRZOSTWO. Gratuluję!!!

 

Skład zwycięskiego zespołu (kolejność przypadkowa): Gdula Katarzyna, Oliwia Skobalska, Estera Pluta, Wiktoria Sieklucka, Sylwia Rejmaniak, Oliwia Kotlarska, Wioletta Kisielewska, Julia Stępień, Weronika Zarek, Weronika Zalewska.
M Pałka

 

FILMY


Dane adresowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 "Spożywczak"

ul. Wojska Polskiego 106
67-100 Nowa Sól

województwo lubuskie
NIP 925-14-51-644
REGON 000186507

Dojazd