A a
 • Szkoła w wiosennej odsłonie ... w obiektywie Karoliny i Przemka

  Szkoła w wiosennej odsłonie ... w obiektywie Karoliny i Przemka

 • Certyfikat - Zadowolony konsument

  Certyfikat - Zadowolony konsument

 • Kolejne ważne wyróżnienie dla naszej szkoły

  Kolejne ważne wyróżnienie dla naszej szkoły

 • VII MIĘDZYNARODOWY KONKURS ARTYSTYCZNY im. Włodzimierza Pietrzaka

  VII MIĘDZYNARODOWY KONKURS ARTYSTYCZNY im. Włodzimierza Pietrzaka

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Wolontariat

Egzaminy

Projekty

Współpraca

 • JS Strzelec
 • WKU ŻAGAŃ
 • WSZ W GŁOGOWIE
 • PWSZ
 • MWSL
 • WSL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

29 maja dwie drużyny z naszej szkoły w składzie: Patrycja Gotowała, Natalia Karakolis, Roksana Skawińska, Patrycja Hałatyn, Laura Maciejewska oraz Monika Rogoża zajęły trzecie miejsce ex aequo w Powiatowym Konkursie „Triathlon informacyjny”, którego organizatorem był Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Kożuchowie.

Poszczególne etapy konkursu polegały na wykonywaniu interdyscyplinarnych zadań z zakresu literatury, historii, kinematografii, muzyki. Uczestnicy mieli okazję wykazania się umiejętnością wyszukiwania, selekcjonowania i przetwarzania informacji oraz udoskonalenia umiejętności tworzenia bibliografii załącznikowej. Należy podkreślić, że nasze pierwszoklasistki były bardzo zaangażowane, a gorąca atmosfera (w dosłownym znaczeniu!) zagrzewała do kreatywnego myślenia.

Gratulujemy! 

FILMY


Dane adresowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 "Spożywczak"

ul. Wojska Polskiego 106
67-100 Nowa Sól

województwo lubuskie
NIP 925-14-51-644
REGON 000186507

Dojazd