We wtorek 3. listopada 2015r w naszej szkole odbyły się eliminacje szkolne do jubileuszowej XX Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności.  W eliminacjach brało udział 25 uczniów z klas gastronomicznych. Uczestnicy olimpiady mieli za zadanie rozwiązać test pisemny składający się z: 17 pytań do wyboru, 11 pytań na przyporządkowanie, 10 pytań typu „prawda”, „fałsz” oraz 5 pytań skojarzeniowych.

Pierwsze miejsce zdobyła Katarzyna Glajnych z kl. 4TG, drugie: Aneta Adamczyk z 4Tg i Urban Patrycja z kl. 3Tg. Obie uczennice uzyskały taką samą liczbę punktów. Trzecie miejsce zdobyła Szarowar Patrycja z kl.3TG.

Laureatkom olimpiady serdecznie gratulujemy. Życzymy dalszych sukcesów w etapie okręgowym.

Szczegółowe informacje dotyczące wyników olimpiady można uzyskać u nauczycieli przedmiotów gastronomicznych.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział. Zachęcamy do wytrwałej nauki. Życzymy dalszych sukcesów w kolejnych edycjach olimpiady. Zapraszamy do udziału w przyszłym roku!