A a
 • Szkoła w wiosennej odsłonie ... w obiektywie Karoliny i Przemka

  Szkoła w wiosennej odsłonie ... w obiektywie Karoliny i Przemka

 • Certyfikat - Zadowolony konsument

  Certyfikat - Zadowolony konsument

 • Kolejne ważne wyróżnienie dla naszej szkoły

  Kolejne ważne wyróżnienie dla naszej szkoły

 • VII MIĘDZYNARODOWY KONKURS ARTYSTYCZNY im. Włodzimierza Pietrzaka

  VII MIĘDZYNARODOWY KONKURS ARTYSTYCZNY im. Włodzimierza Pietrzaka

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Wolontariat

Egzaminy

Projekty

Współpraca

 • JS Strzelec
 • WKU ŻAGAŃ
 • WSZ W GŁOGOWIE
 • PWSZ
 • MWSL
 • WSL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

        W tym roku Dzień Nauczyciela w naszej szkole obchodzony był bardzo uroczyście. Byliśmy gospodarzem powiatowej uroczystości, na którą zostali zaproszeni znamienici goście. Swoją obecnością zaszczyciły nas władze samorządowe, dyrektorzy wszystkich nowosolskich szkół ponadgimnazjalnych i nagrodzeni, za wyróżniającą pracę dydaktyczno-wychowawczą z tej okazji, nauczyciele.

 Za sprawą obchodzonej w tym roku 250. rocznicy teatru publicznego w Polsce,  nasi uczniowie zabrali nas w daleką, ale jakże cudowną, pełną uniesień podróż. W podróż do czasów, gdy o kształcie świata decydowali wszechwładni bogowie, filozofowie i dramaturdzy. Wszyscy uczniowie, zarówno ci zaangażowani w część artystyczną, jaki i w obsługę gości, spisali się znakomicie. Przysłowiową wisienką na torcie był przepyszny tort upieczony przez naszą Panią pedagog. Mamy nadzieję, że dzień ten niewątpliwie pozostanie w pamięci wszystkich uczestników uroczystości. 

FILMY


Dane adresowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 "Spożywczak"

ul. Wojska Polskiego 106
67-100 Nowa Sól

województwo lubuskie
NIP 925-14-51-644
REGON 000186507

Dojazd