A a
  • Szkoła w wiosennej odsłonie ... w obiektywie Karoliny i Przemka

    Szkoła w wiosennej odsłonie ... w obiektywie Karoliny i Przemka

  • Certyfikat - Zadowolony konsument

    Certyfikat - Zadowolony konsument

  • Kolejne ważne wyróżnienie dla naszej szkoły

    Kolejne ważne wyróżnienie dla naszej szkoły

  • VII MIĘDZYNARODOWY KONKURS ARTYSTYCZNY im. Włodzimierza Pietrzaka

    VII MIĘDZYNARODOWY KONKURS ARTYSTYCZNY im. Włodzimierza Pietrzaka

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Wolontariat

Egzaminy

Projekty

Współpraca

  •  JS Strzelec
  • WKU ŻAGAŃ
  • WSZ W GŁOGOWIE
  • PWSZ
  • MWSL
  • WSL
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Lista przyjętych
Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4
(1PG) Technik żywienia i usług gastronomicznych
 
1. Brambor, Alan

2. Cichocka, Malwina

3. Dalczyński, Kamil

4. Gano, Nikola

5. Horbowa, Lidia

6. Janik, Emilia

7. Jaworski, Łukasz

8. Kacperczyk, Wiktoria

9. Kina, Nikola

10. Konsewicz, Klaudia

11. Lesiewicz, Paulina

12. Łozowska, Julia

13. Łuszczek, Nikola

14. Markowski, Paweł

15. Mazurek, Mariola

16. Nowacki Artur

17. Oleksiak, Justyna

18. Pikulska, Julia

19. Pociecha, Angelika

20. Radłowski, Dominik

21. Sadowska, Roksana

22. Sobczyk Jakub

23. Stawarz, Sławomir

24. Sznajder, Emilia

25. Świętoń, Anita

26. Uściłowska Nikola

27. Wesołowska, Anna

28. Wilimberg, Amelia

29. Wojnowska, Dorota

30. Zaręba, Wiktoria

31. Źrubek Nikola


Lista przyjętych
Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4
(1PF) Technik fotografii i multimediów
 
1. Adamczak, Wiktoria

2. Andrasik, Marta

3. Banach Roksana

4. Bohynska, Anna

5. Budzan Stella

6. Cicharska, Daria

7. Dymowska, Maja

8. Kicek, Adrian

9. Kołaski, Mikołaj

10. Krynicki Michał

11. Kurzawa Kaja

12. Lech, Kamila

13. Malafej, Alina

14. Miś, Nikola

15. Nowak, Magdalena

16. Opaluch, Nikola

17. Preuss, Piotr

18. Romaniuk Kewin

19. Skowron, Wojciech

20. Słońska Oliwia

21. Sośnicki, Emil

22. Stopa, Nadia

23. Szczepaniak, Weronika

24. Szymańska, Cecylia

25. Ułasik Aleksandra

26. Wesołowska, Natalia

27. Wróbel, Natalia


Lista przyjętych
Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4
(1PL) Technik logistyk
 
1. Ambrożek, Mateusz

2. Bielińska, Zuzanna

3. Bugiera, Alicja

4. Borkowski Gracjan

5. Chudzikiewicz, Martyna

6. Czerniak, Karolina

7. Dubaniowski Alan

8. Gerlip, Nadia

9. Hoffmann Olimpia

10. Janowski, Emil

11. Jeżewski, Jan

12. Jędrzejczak, Oliwia

13. Kołpaczek, Bartłomiej

14. Korczak, Nikola

15. Kot, Natalia

16. Kucharski, Tomasz

17. Mioduszewski, Filip

18. Mularczyk, Klaudia

19. Nowakowski, Mateusz

20. Onufrak, Sebastian

21. Orłowski Filip

22. Pączek, Zuzanna

23. Przybylski, Kaper

24. Ropski, Adam

25. Rosiak, Marcel

26. Rychta, Weronika

27. Senkiv Iryna

28. Sobańska Zuzanna

29. Sobucka, Natalia

30. Twardziak, Patrycja

31. Wojtasik, Hubert

32. Wróblewski, Paweł


Lista przyjętych
Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4
(1PO) Technik organizacji turystyki

1. Bałajewicz, Karolina

2. Bieniek, Eliza

3. Budzyński, Kacper

4. Ficner, Karolina

5. Hendrysiak, Dawid

6. Hetner, Patrycja

7. Juskowiak, Oliwia

8. Kotlarska Julia

9. Kosoń, Alicja

10. Krycki, Kacper

11. Kwiatkowska, Wiktoria

12. Lorenz Jessica

13. Mazur, Fabian

14. Molisak, Oliwia

15. Moniatowicz, Aleksandra

16. Nawrot, Martyna

17. Nietopiel, Nikola

18. Nowak, Kornela

19. Osińska, Paulina

20. Paterak, Weronika

21. Piotr, Oliwia

22. Rama, Wictoria

23. Ratajszczak Nikola

24. Sobieralska Magdalena

25. Stefankiewicz Zuzanna

26. Stola Patryk

27. Styczeń Kinga

28. Tomaszewska, Weronika

29. Zajączkowska, Oliwia

30. Zatorska, Roksana

FILMY


Dane adresowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 "Spożywczak"

ul. Wojska Polskiego 106
67-100 Nowa Sól

województwo lubuskie
NIP 925-14-51-644
REGON 000186507

Dojazd