Szkoła w wiosennej odsłonie ... w obiektywie Karoliny i Przemka

Certyfikat - Zadowolony konsument

Kolejne ważne wyróżnienie dla naszej szkoły

VII MIĘDZYNARODOWY KONKURS ARTYSTYCZNY im. Włodzimierza Pietrzaka

• 1
  • 2
  • 3
  • 4

Egzaminy

•  JS Strzelec
  • WKU ŻAGAŃ
  • WSZ W GŁOGOWIE
  • PWSZ
  • MWSL
  • WSL
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

V Nowosolskie Targi Pracy i Edukacji  po raz kolejny były okazją do zaprezentowania kierunków kształcenia w szkole oraz pasji  i zainteresowań uczniów, które często związane są z wybranym zawodem.

Młodzież „Spożywczaka”, z ogromnym zaangażowaniem zachęcała koleżanki i kolegów z powiatowych szkół  podstawowych do wspólnego gotowania oraz do podróży po Polsce, Europie i innych kontynentach.

Warsztaty kulinarne zorganizowane przez firmę Bidfood Farutex pozwoliły ujawnić  talenty uczniów, z drugiej strony umożliwiły odkrywanie ich przez naszych gości. Wszystko śpiewająco okrasił  raper Rademenez, który w poetycki sposób zachęcał do wyboru naszej szkoły.

Nasze stoisko odwiedziły min.: Pani Iwona Brzozowska - Starosta Powiatu  Nowosolskiego, Pani Sylwia Wojtasik - Członek Zarządu Powiatu  Nowosolskiego oraz  Pani  Ewa  Rawa - Lubuski  Kurator  Oświaty.
            Uczniowie starszych klas chętnie odwiedzali Strefę Inspiracji Zawodowych oraz stoiska pracodawców, gdzie mieli okazję zapoznać się z ofertą  lokalnego rynku pracy. Przedstawiciele poszczególnych firm, przedsiębiorstw i organizacji  prezentowali korzyści wynikające z zatrudnienia u nich oraz możliwości dalszego rozwoju zawodowego.