A a
 • Szkoła w wiosennej odsłonie ... w obiektywie Karoliny i Przemka

  Szkoła w wiosennej odsłonie ... w obiektywie Karoliny i Przemka

 • Certyfikat - Zadowolony konsument

  Certyfikat - Zadowolony konsument

 • Kolejne ważne wyróżnienie dla naszej szkoły

  Kolejne ważne wyróżnienie dla naszej szkoły

 • VII MIĘDZYNARODOWY KONKURS ARTYSTYCZNY im. Włodzimierza Pietrzaka

  VII MIĘDZYNARODOWY KONKURS ARTYSTYCZNY im. Włodzimierza Pietrzaka

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Wolontariat

Egzaminy

Projekty

Współpraca

 • JS Strzelec
 • WKU ŻAGAŃ
 • WSZ W GŁOGOWIE
 • PWSZ
 • MWSL
 • WSL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

"Żyj zdrowo, jedz kolorowo" pod takim hasłem 13 osobowa ekipa naszych gastronomów z Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych promowała zdrowe odżywianie w Europejskim Dniu bez samochodu organizowanym 24.09 przez Powiat Nowosolski. Dla ponad 200 rowerzystów, którzy uczestniczyli w rajdzie wokół Nowej Soli przygotowali na przystani kajakowej fit smakołyki.

Największym powodzeniem cieszyło się szpinakowe ciasto "leśny mech" oraz puding chia z musem brzoskwiniowym i granatem. Nie zabrakło również chętnych do spróbowania pełnoziarnistych kolorowych tartinek z warzywami. Zainteresowanie wśród wielu rowerzystów wzbudzał także pokaz kuchni molekularnej w ramach której Krystian Rogoziński i Ola Dykta sporządzali kawior z soku z marchewki oraz prezentacja szkolnych mistrzów carvingu Ady Wieczorkowskiej i Konrada Mostbauera, którzy wykonali piękne dekoracje z warzyw i owoców. Oryginalną ozdobą naszego stoiska był rower retro samodzielnie odrestaurowany przez pasjonata historii i staroci Sebastiana Smołagę.

 

FILMY


Dane adresowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 "Spożywczak"

ul. Wojska Polskiego 106
67-100 Nowa Sól

województwo lubuskie
NIP 925-14-51-644
REGON 000186507

Dojazd