A a
 • Szkoła w wiosennej odsłonie ... w obiektywie Karoliny i Przemka

  Szkoła w wiosennej odsłonie ... w obiektywie Karoliny i Przemka

 • Certyfikat - Zadowolony konsument

  Certyfikat - Zadowolony konsument

 • Kolejne ważne wyróżnienie dla naszej szkoły

  Kolejne ważne wyróżnienie dla naszej szkoły

 • VII MIĘDZYNARODOWY KONKURS ARTYSTYCZNY im. Włodzimierza Pietrzaka

  VII MIĘDZYNARODOWY KONKURS ARTYSTYCZNY im. Włodzimierza Pietrzaka

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Wolontariat

Egzaminy

Projekty

Współpraca

 • JS Strzelec
 • WKU ŻAGAŃ
 • WSZ W GŁOGOWIE
 • PWSZ
 • MWSL
 • WSL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Dzisiaj gościliśmy w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 „SPOŻYWCZAK” gimnazjalistów z całego Powiatu Nowosolskiego, którzy zapoznali się z ofertą edukacyjną szkoły na rok szkolny 2017/18 ale również poznali pasje i zainteresowania naszych uczniów.

Tego dnia szkoła wyglądała jak koszary wojskowe, a promocję rozpoczęliśmy od bajki o „Kopciuszku” (w języku angielskim), później był quiz multimedialny „ Literatura na ekranie” z  atrakcyjnymi nagrodami w Szkolnym Centrum Informacji, wystawa fotograficzna, spotkanie w „Klubie Ucznia”, a co się dzieje w szkole w ciągu roku opowiedziały przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego (włącznie z nagranym przez siebie filmikiem). 

Ponieważ było na wojskowo to nie mogło zabraknąć pokazu Grupy Paramilitarnej „Strzelec”, która przygotowała akcję uwalniania zakładników z udziałem psa.                            

Na przygotowanych stoiskach promujących poszczególne kierunki, na gimnazjalistów czekali specjaliści i  uczniowie szkoły, aby opowiedzieć o tajnikach bardzo popularnych zawodów: Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych, Logistyki, Hotelarstwa, Obsługi Turystycznej oraz nowych kierunków - Technikum Logistycznego z innowacją mundurową oraz Technikum Spedycji.

 Dziękujemy za tak liczne odwiedziny i zapraszamy za rok!!!

 

 

 

FILMY


Dane adresowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 "Spożywczak"

ul. Wojska Polskiego 106
67-100 Nowa Sól

województwo lubuskie
NIP 925-14-51-644
REGON 000186507

Dojazd